Активна молодь Рівного дізналась про секрети успіху від засновника “ОГО”

Під час зустрічі Віктор Данилов відповідав на запитання як ведучого Тараса Комаренка, так і присутніх.
 
"Зустрічі з лідерами, які надихають" - під таким гаслом рівненська молодіжна організація "Smart People" спільно з ВГО "Українська Асоціація Маркетингу" розпочала серію зустрічей із успішними рівнянами "Smart Meetings". Першим гостем став засновник "ОГО", директор ТРК "Рівне 1" Віктор Данилов.
 

"Двадцять років у медіа-бізнесі", - так означили організатори тему розмови. Відтак, понад годинне спілкування кількох десятків молодих активних рівнян із Віктором Даниловим стосувалось насамперед секретів успіху у бізнесі. Розповідь досвідченого видавця про становлення медіа-бізнесу на Рівненщині супроводжувалась конкретними прикладами - цифрами, фактами, життєвими історіями. Відтак, спілкування вийшло максимально інформативним, доволі емоційним та надзвичайно інтерактивним - уся зустріч відбулась у режимі "запитання-відповідь". А розмова про газети, телебачення та інтернет плавно перейшла і в неформальне спілкування про життя взагалі - Віктор Данилов захоплено розповідав і про подорожі країнами світу, і про секрети виховання власних дітей, і про історію знайомства з дружиною, і про активний відпочинок на природі!
 
- Я щасливий спілкуватися з такою аудиторією - вона надихає, - не приховував задоволення змістовною розмовою з молоддю Віктор Данилов. - Я черпаю тут позитивну енергію!
 
- На цій зустрічі зібралось багато молодих людей, які планують розпочати власну справу або тільки її розпочали - і їм було надзвичайно корисно почути поради людини, яка упродовж двох десятиліть розвиває медіа-бізнес на Рівненщині, - каже організатор проекту "Smart Meetings", керівник молодіжної організації "Smart People" Тарас Комаренко. - Подібні зустрічі - це своєрідний майданчик для обміну ідеями, новинами, думками, для спілкування молоді між собою та з відомими успішними людьми Рівного.
 
 
Під час зустрічі Віктор Данилов відповідав на запитання як ведучого Тараса Комаренка, так і присутніх.
 
- Людина розповідала про справу, якою займається давно і в якій розуміється, розповідала з практичної точки зору, конкретно, і почута інформація була корисною, - ділиться враженнями один з учасників "Smart Meetings", керівник архітектурної майстерні Ігор Волощук.
 
Змістовна розмова з відомим гостем відзначилась і чудовою організацією - команда "Smart People" і розіграш квитків до кіноцентру "ЕРА" серед присутніх організувала, і про неформальне спілкування за кавою подбала, залучивши у партнери кав'ярню "Сальвадор Далі". Віктор Данилов також прийшов на зустріч не з порожніми руками - найактивніші учасники розмови отримали у подарунок від нього пам'ятні монети з власної колекції. А потім - довго не розходились, фотографуючись на згадку, ставлячи запитання тет-а-тет і ділячись враженнями від почутого. Подібні зустрічі команда "Smart People" планує проводити двічі на місяць.
 
 
Один із лідерів молодіжної організації "Smart People", переможець рейтингу "ТОП-20: найуспішніші студенти Рівненщини" Віктор Чугай і відомий бізнесмен Тарас Тарасов
 
 
 
Учасники зустрічі залюбки фотографувались на згадку з Віктором Даниловим. Серед них - і керівник проекту "Smart parties" молодіжної організації "Smart People" Анна Радько.
 
 
 

 

 

Джерело: Рівненський інформаційний портал «ОГО»

  • Facebook
  • Twitter
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • LinkedIn
  • RSS