Запрошуємо учасників Форуму на ВЕЧІР НЕТВОРКІНГУ 20 квітня!

ВЕЧІР НЕТВОРКІНГУ - неформальне спілкування між Учасниками, Спікерами, Партнерами та Організаторами Форуму молодих лідерів Рівненщини.

Ви хочете розширити коло своїх ділових контактів і отримати корисні знайомства, але не знаєте яким чином це зробити? Тоді Вам варто відвідати ВЕЧІР НЕТВОРКІНГУ, що буде проходити в рамках Форуму молодих лідерів Рівненщини ввечері 20 квітня.

ВЕЧІР НЕТВОРКІНГУ - це неформальне спілкування між освіченою, перспективною молоддю, підприємцями, діячами органів місцевого самоврядування, політиками, журналістами, лідерами неурядових організацій, громадськими діячами, спеціалістами сфери економіки, фінансів, менеджменту та державного управління.

Впродовж події Ви зможете збільшити кількість ділових зв'язків, знайти нових друзів, Клієнтів, Партнерів, обговорити можливість спільних проектів, і, зрозуміло, приємно проведете час в теплій невимушеній обстановці з успішними людьми.

Як показує практика, саме в неформальній обстановці зароджується більшість особистих і ділових відносин. Пам'ятайте про те, що зв'язки з потрібними людьми – це Ваша конкурентна перевага. Зв'язки вирішують все! І це справді так.

Чекаємо на Вас у суботу 20-го квітня о 20:00.

Обов’язково мати з собою візитівки та гарний настрій!

P.S. – Вхід за запрошеннями. Запрошення на Вечір Нетворкінг можна отримати в Організаторів Форуму.

  • Facebook
  • Twitter
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • LinkedIn
  • RSS