Форум молодих лідерів Рівненщини об’єднує людей!

20 квітня сто молодих лідерів з усієї Рівненщини поспілкуються на теми управління бізнесом та неприбутковими громадськими організаціями із 25 Спікерами-експертами,  успішнішими людьми Рівненщини та України, переймуть їхній досвід та знання, отримають настанови та поради щодо подальшого розвитку. Місія Форуму молодих лідерів Рівненщини – напрацювання спільного бачення та реалізація ідеї зміцнення соціально-економічних позицій Рівненщини у контексті розвитку молоді краю.

 

Напередодні Форуму організатори проекту, а це молодіжна організація «Smart People» спільно з Рівненською обласною організацією «Українська асоціація маркетингу», дякують компаніям та громадським організаціям, які підтримали ідею проведення Форуму та допомогли втілити її в життя, адже ключову роль в організації Форуму відіграв вагомий внесок  Партнерів.

За два місяці підготовки ідея проведення Форуму об’єднала в одну Команду успішних підприємців, талановитих студентів, керівників найбільших компаній області, рівненських політиків різних ідеологічних поглядів, небайдужих журналістів та найактивніших громадських діячів області. Завдяки їхнім зусиллям ми вперше організовуємо таку масштабну молодіжну подію і надалі зробимо її щорічною.

Організаційний комітет Форуму дякує усім, хто виявив бажання підтримати та розвивати ініціативу проведення Форуму молодих лідерів Рівненщини, усім, хто усвідомлює роль молоді у формуванні майбутніх процесів в області, усім, хто готовий інвестувати власні кошти у створення молодіжної еліти на Рівненщині.

Ми щиро вдячні Рівненському інституту слов'янознавства київського славістичного університету – вищому навчальному закладу  з бездоганною репутацією, якісною практично орієнтованою навчальною підготовкою і широким спектром перспективних спеціальностей. Рівненський інститут слов'янознавства познайомив нас з цілою низкою успішних та відомих випускників, які на сьогодні займають ключові позиції в своїх галузях в області, та допоміг в реалізації проекту, підтримавши ідею його проведення на базі університету.

Дякуємо Львівській бізнес-школі УКУ – бізнес-школі з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту. Львівська бізнес-школа – беззаперечний лідер у формуванні бізнес-освіти для молодих бізнес лідерів, досвідчених топ-менеджерів та власників компаній не тільки Рівненщини, а й всієї України. Знайомство і співпраця з LvBS дозволила вивести проект на якісно новий рівень.

Значний внесок у реалізацію Форуму молодих лідерів Рівненщини здійснила перспективна молодіжна громадська організація "Молодь - ДІЄ". Саме завдяки її зусиллям ми змогли заручитися підтримкою Благодійного фонду Богдана Гаврилишина та разом сприяти вихованню і становленню молоді нового покоління, свідомої та відповідальної за долю краю та України в цілому.

Бізнес-середовище теж не залишилось байдужим. ПАТ «AES Рівнеобленерго» підтримало ініціативу проведення проекту, а також виявило чітку готовність інвестувати у формування молодіжної еліти області. Завдяки підтримці ПАТ «AES Рівнеобленерго» ми отримали можливість провести Церемонію нагородження «ТОП-20 Молоді лідери Рівненщини» та в рамках Форуму організувати Вечір Нетворкінгу – вечір неформального спілкування між учасниками Форуму, Спікерами, Партнерами та Організаторами.

Ми вдячні інформаційному партнеру Форму та співорганізатору конкурсу "ТОП-20 Молоді лідери Рівненщини" Видавничому дому "ОГО" за постійну якісну інформаційну підтримку нашого проекту та за можливість проведення конкурсу на такому високому рівні.

Інформаційну підтримку Форуму молодих лідерів Рівненщини також надали: рекламна група «РадіоДім Рівне», Перший Місцевий телеканал «Рівне- 1», радіо енергійних рівнян - Радіо «Ритм» , сайт міста Рівне 0362.in.ua, газета «Здолбунів CITY», рекламно - консалтингова агенція «Бюро Март». Дякуємо всім нашим інформаційним партнерам за підтримку та інформаційне забезпечення проекту.

Дякуємо за підтримку Форму групі компаній "Автоград", мережі багатозальних кінотеатрів "Мультиплекс", Готельно-розважальному комплексу «Хутір» та компанії "Світ Чаю".

Ваша підтримка дозволила організовувати якісний захід, корисний та необхідний для молоді Рівненщини. Ми впевнені, що об’єднуючи наші зусилля, ми можемо зробити значно більше для розвитку молоді Рівненщини! 

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • LinkedIn
  • RSS