Лідери, які надихають, навчатимуть рівнян реалізовувати глобальні проекти

Розпочався довгоочікуваний третій сезон молодіжного освітнього проекту “Smart Meetings”. Окрім оновленого формату подій, команда Smart People підготувала гостям зустрічей хороший і позитивний заряд знань, котрі неможливо отримати в жодному навчальному закладі. Адже, цю інформацію, цей безцінний досвід безпосередньо передають відомі громадські діячі, лідери, бізнесмени, топ-менеджери великих компаній в яких завжди є чому повчитись.

 

Тематикою третього сезону Smart Meeting є створення глобального проекту зі штаб-квартирою в Рівному.

Відкрила новий сезон Юлія Тарасова – управляючий директор міжнародного фестивалю “Вибір року”, засновник та виконавчий директор міжнародної конференції з розробки соціальних та мобільних ігор “Sociality Rocks!”. Тема виступу Юлії: “Як організувати успішний захід?”.

У першій частині зустрічі – яка проходила у форматі FireSide Chat – Юлія розповіла про свій життєвий та професійний шлях, поділилася власними секретами у галузі івент-менеджменту. Під час перерви відбувся розіграш подарунків від Генерального партнера 3-го сезону Smart Meetings IT-компанії “SoftServe”.

У другій частині зустрічі Юлія Тарасова розповіла як має відбуватись Захід з Великої літери на кожному з етапів: підготовці, проведенні та підведенні підсумків. Презентацію Юлії Тарасової можна переглянути тут.

Учасники заходу

— Черпайте натхнення! І надихайте Вашими заходами інших, — побажала Юлія Тарасова на завершення свого майстер-класу.

Детальну інформацію, анонси наступних зустрічей можна отримати на сайті smartmeetings.com.ua та на сторінках організації в соціальних мережах.

  • Facebook
  • Twitter
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • LinkedIn
  • RSS