Києво-Могилянська бізнес-школа в Рівному

Вже цієї осені Києво-Могилянська бізнес-школа за підтримки Smart People починає серію навчальних програм, спеціально розроблених для бізнес-спільноти Рівненщини.  Ви маєте унікальну можливість навчатися у кращих фахівців країни, не виїжджаючи з Рівного. 

Перший модуль – "Школа управління продажем" 17-18 жовтня Михайло Винницький, доктор економічної соціології Кембриджського університету, досвідчений управлінець в сфері продажів, професор kmbs, проведе навчальну програму для власників та керівників компаній, директорів з маркетингу, директорів з продажів, регіональних менеджерів та всіх, хто приймає рішення в компанії щодо стратегії продажу. Михайло розповість про сучасні підходи до стратегічного управління продажем в компанії та про побудову системного відділу продажу.

Детальніше про програму “Школи управління продажем” у Рівному

Михайло Винницький про "Школу управління продажем"

Наступний модуль kmbs у Рівному відбудеться у листопаді.
14-15 листопада, Ярослава Лоянич, лідер HR-напрямку kmbs, проведе навчальну програму "HR для перших осіб компаній". На програмі ми будемо розбиратися, чому так складно знайти «правильних» людей та HR-ів, які їх «правильно» підберуть, а також  як налаштувати HR-систему так, щоб її робота забезпечувала довгострокові результати для бізнесу.

 

Після завершення кожного навчального модулю Ви отримаєте сертифікат Києво-Могилянської бізнес-школи.

Координатор проекту Тарас Комаренко. Більше інформації про умови участі у навчальних програмах kmbs у Рівному Ви можете дізнатися, зателефонувавши за номером 067 382 10 74. Або ж пишіть на  taraskomarenko@gmail.com

 

Подія у Фб         

  • Facebook
  • Twitter
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • LinkedIn
  • RSS