Запрошуємо на зустріч з Європейським банком реконструкції та розвитку

25 вересня 2014 року у Рівному, в конференц-залі готелю «Мир», відбудеться зустріч представників Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) з власниками та керівниками рівненських компаній на тему: «Гранти ЄБРР для малого та середнього бізнесу: як їх отримати».

Початок зустрічі – о 12:00.

Спікери проекту:

  •  Роман Пилипів, спеціаліст з проектів Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні;
  •  Наталія Бандера, старший спеціаліст з проектів Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні.

Під час заходу спеціалісти Європейського банку реконструкції та розвитку познайомлять учасників зі спеціальною Програмою ділових консультаційних послуг (BAS) для приватного малого й середнього бізнесу і розкажуть про успішно реалізовані в Україні проекти.  Також гості зустрічі матимуть можливість індивідуально проконсультуватися з експертами з питань розвитку власного бізнесу, зокрема дізнатися, як і на що конкретно можна отримати гранти ЄБРР.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Зареєструйтесь на зустріч 25 вересня з представниками ЄБРР у Рівному

Для довідки:

Європейський банк реконструкцій та розвитку (ЄБРР) (www.ebrd.com),  власниками якого є 64 країни і дві міжнародні організації, підтримує розвиток ринкової економіки і демократії. Грантову підтримку малому і середньому бізнесу в Україні ЄБРР надає з 2010 року. В  рамках грантової підтримки ЄБРР допомогає малим і середнім підприємствам залучати висококваліфікованих консультантів, здатних якісно трансформувати їх бізнес, і надає гранти для часткової компенсації оплати послуг консультантів. За цей час було реалізовано понад 270 проектів на суму близько 3 млн. євро. Фінансування надає Європейський Союз. Результати проектів через рік після їх завершення: 28% українських малих і середніх підприємств збільшили дохід на 45%, 25% – збільшили продуктивність на 30%, 19% – підписали нові контракти, 15% – розширили асортимент продукції, 18% – залучили фінансування в середньому на 630 тис. євро кожне.

Більше про діяльність Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні – у соціальних мережах:

    

Для отримання детальної інформації, будь ласка, контактуйте з Тарасом Комаренком. Тел. 067 382 10 74, e-mail: taraskomarenko@gmail.com.   

  • Facebook
  • Twitter
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • LinkedIn
  • RSS