У Рівному стартує Школа управління продажів Михайла Винницького!

17-18 жовтня у Рівному стартує одна з найпопулярніших програм Києво-Могилянської бізнес-школи – Школа управління продажем.

У Рівному Школа управління продажем пройде у форматі дводенного інтенсиву, в рамках якого Михайло Винницький розповість власникам та керівникам компаній,  директорам з маркетингу, директорам з продажів, регіональним менеджерам та всім, хто приймає рішення в компанії щодо стратегії продажу про сучасні підходи до стратегічного управління продажем в компанії та про побудову системного відділу продажу.

Компаніями-учасниками Школи управління продажем у Рівному вже стали ТОВ «Ескада-М» (м. Рівне), ТОВ «Торговий дім «Любисток» (м. Рівне), ПАТ «Волинь-Цемент» (м. Здолбунів, Рівненська обл.), ТОВ «Теплосфера» (м. Рівне), ПАТ «Теремно-хліб» (м. Луцьк) та інші компанії Західної України.

Школа управління продажем - це авторський курс Михайла Винницького, доктора економічної соціології Кембриджського університету, досвідченого управлінця у сфері продажів, професора Києво-Могилянської бізнес-школи. Впродовж 7 років Михайло працював віце-президентом з продажів та маркетингу компанії Lava Computer Mfg Inc. у Торонто, Канада. Під його керівництвом компанія суттєво зросла та поширила свою діяльність по всій Північній Америці, Західній Європі, Південно-Східній Азії та Австралії. Михайло також має величезний досвід консультування у сфері управління продажем, серед клієнтів: Автек, Росава, Плазматек, Приватбанк, Дельта Банк, AXA, SI BIS LLC та інші.

P.S. Відгуки рівненських випускників Школи управління продажем  читайте у цій статті.

Отже, якщо ви бажаєте отримати набір необхідних рішень та інструментів для побудови результативної системи продажів в компанії - приєднуйтесь!

До зустрічі на Школі управління продажем  у Рівному!

Координатор проекту Тарас Комаренко. Більше інформації про умови участі у навчальних програмах kmbs у Рівному Ви можете дізнатися, зателефонувавши за номером 067 382 10 74. Або ж пишіть на  taraskomarenko@gmail.com

 

Подія у Фб          

 

 

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • LinkedIn
  • RSS