Лідер HR-напрямку kmbs відвідає Рівне!

 

14-15 листопада у Рівному стартує навчальний модуль Києво-Могилянської бізнес школи “HR для перших осіб” від Ярослави Лоянич.

 
В рамках цієї програми Ярослава Лоянич поділиться досвідом щодо створення цілісної системи управління персоналом та побудови основних HR-процесів у компанії. Модуль орієнтований на амбітних і відповідальних управлінців, які приймають рішення на рівні системи: топ-менеджерів, власників компаній, керівників HR-відділів.

Ярослава Лоянич має практичний 12-річний досвід управління у великих вітчизняних компаніях. Також 2 роки була генеральним директором холдингу “СКМ” і директором з персоналу «Вітмарк».

Детальніше про програму “HR для перших осіб” у Рівному

“HR-функція у бізнесі є завжди, хоч дуже часто власники, керівники компаній про неї навіть не задумуюються. Та від того, які люди потраплять у команду та які стосунки між собою побудують, залежить майбутнє компанії”, - коментує керівник відділу програм управлінського розвитку kmbs Наталія Черепухіна.

“Сьогодні дедалі більше власників та керівників бізнесів усвідомлюють вагу HR-системи для розвитку компанії. HR вже не сприймається ними як простий набір персоналу в компанію, перші особи розуміють, що навіть корпоративна культура та цінності працівників мають вагомий вплив на прибутки/збитки компанії. Зараз кожна компанія відчуває життєву необхідність у максимальній ефективності та злагодженій роботі колективу, - досягти цього якраз і допомагають якісно налагоджені HR-процеси у бізнесі: відбір, адаптація, мотивація, оцінювання, розвиток та навчання персоналу, створення корпоративної культури”, - розповідає координатор програми, лідер “Smart People” Тарас Комаренко.

Детальніше про програму “HR для перших осіб” у Рівному

Нагадаємо, що це вже другий модуль Києво-Могилянської бізнес школи у Рівному, адже 17-18 жовтня розпочнеться “Школа управління продажем” Михайла Винницького.

Вже незабаром читайте ексклюзивне інтерв’ю Ярослави Лоянич для порталу ogo.ua!

 

 

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • LinkedIn
  • RSS