Роль керівника в управлінні

Чому птахи відлітають у теплі краї? Тому що шукають кращі місця для зимівлі?Чому людина, коли з'являється на світ, починає дихати? Чому, коли торкаємося до чогось дуже гарячого, приймаємо відразу руку? Не тому, що десь тепліше, не тому, що так і повинно бути чи нам просто боляче по-іншому, а тому - що нами рухають інстинкти. Досить багато речей людина робить підсвідомо, не усвідомлюючи своїх дій. А чому? Нею рухають інстинкти.

Роботодавець повинен усвідомлювати відповідальність своїх дій. Працівники повинні завжди бути під захистом. Вони повинні бути впевнені, що якщо йдуть до вас на роботу, то вони не тільки будуть отримувати хорошу заробітну плату, а й матимуть відповідні умови праці, умови, що дають максимальний захист для їхнього здоров'я.

Інстинкти
Усім відоме поняття «стадний інстинкт». А чи не можна стадо прирівняти до маленького підприємства або його структурного підрозділу? Звичайно, не в порівнянні людина - тварина. Нас власне цікавить стадо - як угруповання. Під трактуванням «стадного інстинкту» - можна.
Якщо Ви хочете, щоб Ваші Працівники приходили вчасно на роботу - робіть так само. 
Ви - керівник. Так само в стаді є свій ватажок. За ватажком йдуть все, як робить він - так роблять і інші. В черговий раз, коли дивитеся, чому спізнюються співробітники на роботу - подумайте, а Ви пунктуальні?. Аналогічно з дедлайном. Намагайтеся завжди вкладатися в терміни - так робити і Ваші співробітники. Будьте для них прикладом. Завжди прислухайтеся до їхніх думок, не бійтеся з ними спілкуватися - і ви досягнете успіху. Пам'ятайте, в людині і тварин багато спільних сторін. Будьте лідером - керуйте, будьте прикладом - отримуйте те ж у відповідь.
Завжди Ваш, Віктор.
  • Facebook
  • Twitter
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • LinkedIn
  • RSS