Конкурс “ТОП-20 Молодих лідерів Рівненщини”


В рамках першого щорічного Форуму молодих лідерів Рівненщини проводиться конкурс «ТОП-20 Молодих лідерів Рівненщини». Конкурс відбувається серед активної, освіченої, талановитої молоді, яка вже встигла продемонструвати свої лідерські якості та має досягнення у сфері управління державними, комерційними чи громадськими організаціями. Зокрема, організатори Форуму запрошують до участі у конкурсі молодих підприємців, молодих діячів органів місцевого самоврядування, молодих політиків, молодих журналістів, діячів мистецтва та культури, лідерів неурядових організацій і молодіжних установ, громадських діячів, молодих спеціалістів з економіки, фінансів, менеджменту та державного управління.

Конкурс проходить у два етапи:

1 етап: 10 молодих лідерів буде визначено шляхом інтернет-голосування на порталі ogo.ua у період з 25 березня до 7 квітня;

2 етап: 10 молодих лідерів буде визначено шляхом експертної оцінки усіх аплікаційних форм учасників Форуму Радою Організаторів та Партнерів 19 квітня.

Для участі у першому етапі конкурсу необхідно до 25 березня (включно) зареєструватися за посиланням: http://bit.ly/13xwm8y та дати згоду на участь у конкурсі «ТОП-20 Молодих лідерів Рівненщини».

Переможці конкурсу отримають дипломи учасників конкурсу, квитки у кіно, сертифікати на гру в боулінг та можливість дати інтерв'ю для місцевих ЗМІ. Нагородження переможців конкурсу відбудеться в 21 квітня 2013 року під час Форуму.

Співорганізатор конкурс «ТОП-20 Молодих лідерів Рівненщини» - Видавничий дім «ОГО».

Партнери конкурсу «ТОП-20 Молодих лідерів Рівненщини» - мережа багатозальних кінотеатрів «Мультіплекс» та готельно-розважальний комплекс «Хутір».

Детальна інформація про конкурс за телефоном: (098) 763-38-01 (Віктор Чугай).

  • Facebook
  • Twitter
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • LinkedIn
  • RSS