Smart Meetings


Smart Meetings - освітньо-просвітницький проект громадської організації “Smart People”, в рамках якого відбуваються зустрічі активної рівненської молоді з відомими жителями міста, області та країни.

 
Smart Meetings - це місцева незалежно організована подія, що зводить рівнян разом задля обміну ідеями, думками, новинами, досвідом. Smart Meetings – зустрічі з Лідерами,  які надихають, які подолали шлях від молодого і перспективного, до відомого та успішного. 
 
Подія відбувається у форматі розмови за чашкою чаю, майстер-класів, воркшопів, обговорень втілених кейсів, success stories, публічних дискусій та відкритого діалогу з Гостями проекту.
 
Гостями Smart Meetings є громадські діячі,  політики, журналісти, бізнесмени, банкіри, топ-менеджери, митці та інші успішні люди, яких Ви зазвичай бачите на екранах телевізорів, інтерв'ю яких читаєте у пресі.
 
Цільова аудиторія проекту - молоді лідери міста, які спілкуються, обмінюються досвідом, навчаються з метою особистого і професійного розвитку, співпраці у побудові кар’єри та бізнесу.
 
Smart Meetings - можливість у неформальній атмосфері поспілкуватися з лідерами думок, знайти нові знайомства та корисні контакти, отримати заряд енергії та практичні поради від фахівців своєї справи, перейняти їхній досвід та знання, розширити власне коло знайомств та збагатити світогляд.
 
Smart Meetings надає можливість для молоді знаходитися в середовищі цілеспрямованих, досвідчених та орієнтованих на результат людей, динамічно вчитись на їх помилках та кейсах вдало реалізованих проектів. Гості діляться з учасниками проекту безцінними порадами та настановами, які можуть допомогти молоді у реалізації власних проектів.
 
Smart Meetings - це:
- Комунікаційна площадка для розвитку молоді;
- Обмін інформацією з людьми свого кола;
- Cистематизований досвід Гостей та учасників;
- Можливість знайти нових  партнерів, співробітників та клієнтів;
- Десятки нових корисних контактів;
- Непересічні особистості  та приємна атмосфера.
 

 
  • Facebook
  • Twitter
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • LinkedIn
  • RSS