Долучитись


Ти активний та комунікабельний? Прагнеш до корисних знайомств і практичного досвіду?

ДОЛУЧАЙСЯ ДО КОМАНДИ SMART PEOPLE, АДЖЕ:

Smart People інвестує кошти в розвиток Команди: члени організації проходять корисні тренінгові програми, мають персональну програму розвитку.

Організація забезпечує професійний і особистісний розвиток кожного члена Команди, діє індивідуальний підхід. Такого Ви не отримуєте в жодній іншій організації міста. 

Smart People - це Ваша можливість працювати в злагодженій молодіжній Команді міста Рівного. Члени Smart People - відомі у Рівному та поза його межами молоді професіонали у різних напрямках (управління проектами, фінанси, маркетинг і реклама, управління персоналом, інформаційні технології та багато іншого). Smart People об'єднує найперспективнішу молодь, і у Вас є можливість стати частиною цієї Команди.

У Smart People Ви отримуєте можливість роботи в реальних умовах з компаніями-Партнерами. Це дасть Вам можливість познайомитись з корпоративним сектором міста, пройти літню практику на одній з компаній-Партнерів, і в майбутньому залишитись там працювати.

Smart People дозволяє отримати досвід управління в одному з функціональних напрямків в організації, яка за своєю структурою повністю відтворює модель компанії.

Smart People - це можливість отримати навики командної робота, де успіх кожного члена команди - успіх всієї організації.

Smart People - це можливість долучитися до молодіжної еліти Рівного. Smart People - вирій подій, в центрі яких варто бути.

Smart People - можливість розкрити свій потенціал.

Анкета  потенційного члена організації:

Завантажити

  • Facebook
  • Twitter
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • LinkedIn
  • RSS