Чемпіонат із вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge - це потужна комунікаційна платформа, де найпрогресивніші компанії України зустрічаються з молодими активними студентами, які вже мають намір працювати і будувати власну кар’єру. Мета Чемпіонату - показати та дати талановитим студентам можливості для проходження практики, стажування, корпоративного навчання та навіть працевлаштування в українських компаніях. Smart Challenge спрямований на виявлення і розвиток управлінських талантів студентів ІІІ-V курсів університетів Рівненщини та Волині.


Чемпіонат вперше відбувся 6 червня 2015 року. Засновник та організатор змагання - компанія Smart People. Суть Чемпіонату полягає у вирішенні бізнес-кейсів (певних економічних, соціальних чи бізнес-ситуацій у компанії, які потребують вивчення, визначення проблеми та формування аргументованого рішення). Перевага у тому, що комунікація представників компаній-Партнерів зі студентами відбувається в невимушеній атмосфері, у формі бізнес-гри.


ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА ЧЕМПІОНАТ

Ви бажаєте зареєструватись на Чемпіонат у Рівному чи в Луцьку?


У РІВНОМУУ ЛУЦЬКУ

МОЖЛИВОСТІ

 • ефективно прокомунікувати HR-бренд компанії серед потенційних працівників;

 • залучити найперспективніших молодих спеціалістів у свою компанію;

 • підвищити лояльність до Вашого продуктового бренду та побудувати емоційний зв’язок з ним;

 • позиціонувати компанію як соціально відповідальну компанію-лідера, яка є небайдужою до долі молоді регіону та яка виховує нове покоління професійної еліти;

 • підвищити впізнаваність компанії серед молоді.

 • Запрошення на інтерв'ю від HR-ів компаній-Партнерів
 • Знайомство з командою та принципами роботи провідних компаній

 • Пройти практику чи стажування у компанії-Партнера
 • Працевлаштування для найкращих та найактивнішх учасників
 • Пройти корпоративні навчання від компаній-Партнерів

Бонуси:

 • Бізнес-ланч з власниками та ТОП-менежерами компаній-Партнерів проекту;
 • Екскурсії на виробництва компаній;
 • Сертифікати та цінні подарунки.

Альона Грибан,
HR-менеджер компанії Eskada-M

“Багато студентів, з якими ми познайомилися саме на Smart Challenge, проходять у нас стажування. Під час стажування вони займаються операційною роботою, таким чином допомагають забезпечити взаємозамінність працівників на час відпусток. Також дуже відчувається їх допомога під час пікової завантаженості працівників, натомість вони отримують безцінний досвід. Окремі учасники чемпіонату вже працюють у нашій компанії та отримують задоволення від роботи, а ми ефективну віддачу. Ми й надалі запрошуватимемо на стажування та працевлаштування студентів на відкриті "стартові посади". Будемо шукати серед них людей, які готові брати на себе відповідальність, швидко навчатися, сприймати помилки як "сходинку вверх", а головне, які відповідають цінностям нашої компанії."

Світлана Єфремова,
заступник директора з фінансів компанії ГРАНД ПЕРСОНА

"Це цікавий захід, як для молоді так і для партнерів, сучасна платформа для знайомства. Підтримка молоді, пошук унікальних талановитих людей, спілкування в процесі вирішення кейсів з учасниками та експертами, креативні ідеї та енергія від спільної роботи - все це надихає нас у щоденному житті, а Smart Challenge це гарантує. Це можливість привідкрити двері у світ бізнесу для студентів та мотивувати молодь до знань, активності, інновацій."БІЛЬШЕ КОМЕНТАРІВ НАШИХ ПАРТНЕРІВ

Ірина Янова,
HR-менеджер Verallia Ukraine

“Це чудовий захід, спрямований на покращення співпраці між роботодавцями, навчальними закладами та студентами. Приємно бачити, що кожного наступного чемпіонату кількість бажаючих взяти участь зростає. Ми чекаємо талановиту активну молодь, яка рухається вперед, яка спрагла до нових знань та досвіду. Дуже хочеться бачити серед учасників більше студентів технічних спеціальностей. В свою чергу ми готові запрошувати кращих учасників на ближче знайомство із компанією, надавати місця для проходження практик та стажувань, розглядати їх як кандидатів на заміщення вакантних посад."

Олег Дмитрук,
засновник і СЕО компанії "Дмитрук"

"На сьогодні існує серйозна проблема «відірваності» теоретичних знань студентів від того, що насправді відбувається у повсякденні українських компаній. Тому учасники чемпіонату отримають змогу звірити набуті у процесі навчання знання з реальним, справжнім досвідом компаній. А для бізнесу будь-яка можливість залучити молоде покоління до практичного вдосконалення знань – це інвестиція у майбутній спільний розвиток та процвітання."

РЕЗУЛЬТАТИ ЧЕМПІОНАТІВ РІВНЕНЩИНИ ТА ВОЛИНІ

454

студенти взяли у часть у змаганнях

362

учасники 4 сезонів на Рівненщині

92

учасники першого змагання на Волині


15

екскурсій в офіси та на виробництва компаній-Партнерів

35

студентів пройшли співбесіди з HR-менеджерами компаній-Партнерів

17

студентів пройшли практику і/або стажування в командах компаній-Партнерів

10

студентів прошли корпоративнні навчання від компаній-Партнерів

9

студентів працевлаштовано

 • Фотозвіт першого на Волині Чемпіонату із вирішення бізнес-кейсів

 • Фотозвіт четвертого Чемпіонату із вирішення бізнес-кейсів

 • Відкриття четвертого Чемпіонату із вирішення бізнес-кейсів

 • Фотозвіт третього Чемпіонату із вирішення бізнес-кейсів

 • Фотозвіт другого Чемпіонату із вирішення бізнес-кейсів

 • У Рівному пройшов чемпіонат із вирішення бізнес-кейсів "Smart Challenge"


ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА ЧЕМПІОНАТ